sie, przy badaniu wziernikiem żołądka, lekarz stwierdził tylko niszę powrzodową. Jeszcze w innym przypadku, przy wrzodzie na jelicie grubym, kiedy osoba lecząca się B.S.M.-mem miała uprzednio oprócz bólów także krwawienia stolca, w wyniku zabiegów bóle i krwawienia minęły i osoba ta czuje się zdrowa. Tak więc dzięki metodzie B.S.M. można uratować życie w sytuacjach, jak by to się dotychczas wydawało beznadziejnych.

            Sparzenia pierwszego lub drugiego stopnia w zależności od obszarów ciała dotkniętych nimi, były leczone skutecznie wraz z likwidacją śladów po nich. Jeśli sparzenia nie są zbyt rozległe, leczą się w ciągu kilku dni — 4 do 7 — bez śladu, niezależnie od rodzaju przyczyny sparzenia: zarówno przez bezpośrednie zetknięcie się z ogniem, jak i parą wodną czy rozgrzaną oliwą. W tym ostatnim przypadku, kiedy powierzchnia ciała była zesmażona, co według dotychczasowej opinii lekarzy zostawia ślad na całe życie, wygojona została całkowicie bez śladu po kilku tygodniach zabiegów B.S.M.. Sparzenie wnętrza dłoni w wyniku wybuchu ogniem paczki zapałek, zostało wyleczone w ciągu tygodnia. Bóle towarzyszące sparzeniem znieczulamy przeważnie już po pierwszym zabiegu. W celu wygojenia uszkodzonego sparzeniem miejsca bez śladu, najlepiej jest pęcherze przekłuć, w celu usunięcia osocza. Przy leczeniu sparzenia, parą wodną bez usuniętego osocza na opuszce palca, po pięciu dniach palec wyleczyłem całkowicie, lecz powstała mała wypukłość w miejscu sparzenia. Przy usuniętym pęcherzu wypukłości takie nie powstają.

5.3.      Regeneracja pooperacyjnych ubytków ciała oraz ożywianie częściowo obumarłych tkanek.

            Przy pomocy zabiegów B.S.M. uzyskiwałem niespotykaną dotąd w medycynie regenerację tkanek w ubytkach ciała, powstałych po operacji chirurgicznej lub ożywianie komórek już nieczynnych. Pierwszym moim ustaleniem, w tym zakresie było stwierdzenie wypełniania się, po 13 latach od zakończenia zabliźnienia się rany pooperacyjnej na wyrostek robaczkowy wraz z zapaleniem otrzewnej, ubytków ciała w tej bliźnie, w postaci rowu i leja po sączku. Ubytki te wypełniły się do powierzchni normalnej ciała, tak jak w normalnie zagojonej bliźnie. Uzyskałem ten rezultat po kilku miesiącach dorywczego stosowania zabiegów B.S.M., zresztą w sposób niezamierzony. W tym czasie leczyłem pobliską bliznę po operacji pęcherzyka żółciowego.

            Po wyrwanych zębach zębodoły wypełniałem poprzez zabiegi B.S.M. tkankę w ciągu kilku lub kilkunastu dni, w zależności od częstotliwości zabiegów.

następna strona

spis treści

str.107    Eugeniusz Uchnast - Samoleczenie Bioemanacyjnym Sprzężeniem z Mózgiem - BSM